Anestezi Tekniker Maaşları

Anestezi Tekniker Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Anestezi teknikerleri son zamanların en çok bilinen ve en çok tercih edilen teknikerlikleri arasında olmakla beraber atamaları ve anestezi teknikeri maaşları da bir o kadar dikkat çekmektedir. Anestezi teknikeri maaşının ne kadar olduğu konusunda bilgiler vermekle beraber anestezi teknikerlerinin ne iş yaptıkları hakkında da bilgiler vereceğiz. Anestezi teknikeri gelirlerinin merak edilenlerine de cevaplar bulabileceksiniz. Anestezi teknikerlerinin görevi ameliyat olacak hastanın tüm sağlık koşullarını kontrol ederek o hasta vücudunun ne kadar uyutucu maddeye ihtiyacı olduğunu doktor denetiminde belirlemek ve bunu hastaya uygulamaktır. Bunun yanı sıra hastanın ameliyatı boyunca orada olmak ve bir şeylerin yolunda gidip gitmediğini kontrol etmektir. Aynı zamanda yolunda gitmeyen şeyler olduğunda hastaya doktorla beraber müdahalede bulunmaktır. Hastayı uyutma aşamasında görev aldığı gibi uyandırma aşamasında da hastanın genel sağlık durumunu kontrol etmek de yine anestezi teknikerlerinin görevleri arasındadır. Anestezi teknikeri olmak için bazı özelliklere sahip olmanız sizin yararınıza olacaktır. Öncelikle soğukkanlı bir yapıya sahip olmalısınız. Aynı zamanda ellerinizi oldukça hassas ve pratik kullanabilmelisiniz. Hızlı düşünebilmeli ve çabuk kararlar verebilmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Anestezi Tekniker Maaşları

Aktif Maaş

2622 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

131 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2753 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. hakan dedi ki:

    2 yıllık bölüm bölüm degildir!! puanıma yazık ettim.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap