Anestezi Uzmanı Doktor Maaşları

Anestezi Uzmanı Doktor Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Anestezi uzmanlığı son zamanların en çok duyulan ve okul olarak da daha çok tercih edilir hale gelen bölümlerden bir tanesidir. Özellikle sağlık meslek liselerinde bu bölümü okuyup daha sonra lise KPSS’si ile atana birçok birey bulunmaktadır. Fakat bu şekilde işe başlayanlar anestezi uzmanı olarak değil anestezi teknikeri olarak işe başlamaktaydılar. Üniversite mezunu olarak işe başlayanlar ise uzman olarak nitelendirilmektedirler. Anestezi uzmanlarının işi çok basite alınsa da büyük bir hayati önem taşımaktadır. Ameliyata girecek bir hastanın bütün tetkiklerinin yapılması ve bu tetkikler sonucu hastaya hangi çeşit bir anestezi uygulaması yapılacağını belirlerler. Uygulama aşamasını öğrenecek teknikerlere yardım eder onları kontrol ederler. Ameliyat esnasında herkesle iletişim içerisinde olup hastanın durumunu an be an kontrol ederler. Anestezi uzmanı maaşları teknikerlerinkinden farklıdır. Anestezi uzmanı maaşları 2016‘da çalışılan hastaneye göre değişebilmektedir. Özelde çalışan anestezi uzmanı maaşı ne kadar olduğu ile devlet hastanesinde görev alan anestezi uzmanının maaşı farklılık gösterecektir. Anestezi uzmanlarının nöbetleri de olmaktadır. Nöbet sayısına göre de ek mesai ücreti alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Anestezi Uzmanı Doktor Maaşları

Aktif Maaş

4000 TL

Verilen Zam

200 TL

Vergi Dilimi

%15 Temmuz 2016

Toplam Ele Geçen

4200 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap