Asansörcü Maaşları

Asansörcü Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Son zamanlarda yapılaşmanın artması nedeniyle özellikle çok katlı binaların artması nedeniyle asansörcülerin işinde bir hayli artış olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Asansörün her yerde olması ve insanların artık çok daha duyarlı olması da asansörcülüğün artmasındaki etkenlerden bir tanesidir. İnsanların duyarlılığı ne alaka diye düşünüyor olabilirsiniz fakat üst geçitlere çıkamayacak engelli insanların ya da bebek arabalarını çıkartamayacak olan bireylerin daha kolay karşıdan karşıya geçebilmeleri için bile artık asansörlü üst geçitler yapılmaktadır. Bunun yanı sıra yeni tasarlanan okullarda bile yine engelli bireyler hedef alınarak asansör kullanılmaktadır. Asansörler de ilk gün ki asansörler gibi değildir. Günden güne gelişmektedir. Görsel olarak dizayn olarak ya da teknik açıdan her türlü gelişme göstermektedir. Asansörcü maaşları nerede çalıştığınıza göre değişmektedir. Yıldan yıla iş imkanı artan asansörcü maaşları 2016 yılında da artış gösterebilir. Asansörcü maaşı ne kadar olduğu çalıştığınız asansör şirketine ya da dükkanına göre de farklılık gösterebilir. Asansörcüler gerek asansör yapım ve tasarım aşamasında gerek ise asansörü binaya yerleştirme konusunda görev alırlar. Bunun yanı sıra asansörün bozulduğu zamanlarda da tamirinden ve bakımından asansörcüler sorumludur.

Kalifeyi eleman maaşları geneli itibariyle 2500 – 3500 TL arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Aşçıbaşı Maaşları başlıklı makalemizde aşçıbaşı maaşları, aşçıbaşı ne kadar maaş alır ve aşçıbaşı yardımcısı maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap