Aşçı Maaşları

Aşçı Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Aşçı ustası profesyoneldir. Aşçı maaşlarına bakıldığından profesyonelliğin artmasıyla birlikte ücretlerinde arttığını gözlemlemiş olduk ve sizler için aşçı maaşları bir kez daha araştırma gereği duyduk. Bu araştırmanın anket çalışmaları ile başladı.  Aşçılar arasında yapılan anket çalışmalarında aşçıların yemek aşkını içlerinde barındırdıkları müddetçe başarılı olabilecekleri anlaşılmış ve başarılarını artırdıkça da maaşlarının buna paralellik gösterdiği anlaşılmıştır. Aşçı olmak başta büyük yetenek gerektirmekte ve bunu dışında özel bir eğitim sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır. Aşçılık eğitim alan veya kendini bu alanda geliştirmek isteyen kişilerin en çok merak ettiği soruların içinde hiç şüphesiz aşçı maaşları ne kadar soruyu yatmaktadır. Bu sorunun kesin bir yanıtın bulunduğunu söylemek doğru olmaz çünkü aşçılık geniş bir çalışma ortamına yayılım göstermiştir. Çalışma ortamlarının farklılığı aşçıların maaşlarına da yansıyarak birden farklı aşçı profilinin kafamızda canlanmasına neden olmuştur. Aşçı maaşları 2016 yılına gelindiğinde ise diğer meslek grupları gibi artış göstermiş ve bu artış ise çalışma alanları içinde dalgalanmalar ile seyretmiştir. Bu dalgalanmaların en önemli sebepleri içinde aşçının çalışma ortamı yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çavuş Maaşları başlıklı makalemizde çavuş maaşı, çavuş maaşları ve çavuş maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

5.yıldızlı otelde görev yapan 2. şef aşçı maaşıdır.

Aşçı Maaşları

Aktif Maaş

3,508$

Verilen Zam

175$ (%5)

Vergi Dilimi

%15

Toplam Ele Geçen

3683$

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap