Asker Maaşları Ne Kadar

Asker Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Asker terimi Türk silahlı kuvvetleri içinde oldukça geniş bir kavramdır. Asker maaşları konumuz içerisinde yer alan bilgiler doğrultusundadır. Asker içinde subayları ve çeşitli rütbelerden askerleri de içinde alıyor. Sözleşmeli erlerden tutunda en üst rütbeye kadar tüm Türk silahlı kuvvetleri personeline verilen genel isim asker olmakla birlikte asker maaşları da herkes tarafından merak ediliyor. Asker içinde rütbe arttıkça maaş artışı yaşanmaktadır. Bu nedenle asker maaşları hakkında genel bir şeyin söylenmesi doğru olmayacaktır. Günümüzde askeri birlikler olan ilgi oldukça artmış ve bu ilginin altında başta vatan sevgisi ardından da askeri maaşları yatıyor. Milli savunma bakanı tarafından yapılan açıklamalar asker maaşlarına uygulanacak zammı ortaya koymuştur. Rütbe ve kademeye göre maaş farklarının yaşanacağını belirten milli savunma bakanı düşük maaş alan TSK personeline uygulanacak 2016 zammının %7 oranında olacağını belirtmiştir. Yüksek rütbeli askerler ile birlikte genel olarak değerlendirildiğinde bu zammın ortalama %20 olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Askeri personellerin tazminatları 2016 yılında yükseltilmiştir. Başta iç güvenlik harekat bölgesi olmakla birlikte diğer Türk silahlı kuvvetleri personellerine uygulanacak tazminatlar hakkında kesin bilgi sahibi olmak için alttaki tabloya göz atınız.

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap