Asker Maaşları

Asker Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Burada bahsedilen asker elbette ki her erkeğin yaptığı belli bir dönem askerlik değildir. Burada bahsedilen askerlik meslek olarak icra edilen askerliktir. Asker maaşları bu tür yapılan askerlikte esastır. Bu askerlik genellikle yükselme esaslıdır. Er ve erbaş olarak başlamakta olan askerlik serüveni kademe kadem yükselmektedir. Yükseldikçe askerlik maaşları da yükselmektedir. Asker maaşı aynı zamanda görev alınan karakola göre de değişmektedir. Doğu karakolunda görev alan bir asker geliri ile batı karakolunda görev almakta olan bir asker geliri farklılık göstermektedir. Doğu görevleri batı görevlerinde göre daha fazla para kazanmaktadır. Askerlik gibi bir meslek icra edebilmeniz için bazı özelliklere sahip olmanız gerekir. Öncelikle çok sabırlı olmalısınız. Vatan ve millet sevgisini içinizde çok yoğun duygularla beslemelisiniz. Nöbetler gibi zor durumlara alışkın veya alışabilecek durumda olmalısınız. Emir verebilecek otoriteye sahip olmanız gerektiği gibi emir alabilecek alçak gönüllülükle de çalışabilecek karaktere sahip olmalısınız. Tüm psikolojik etkenlerin yanı sıra aynı zamanda bazı fiziksel özelliklere de sahip olmanız gerekebilir. Silahları sevmeniz tüm savunma sistemine karşı ilgili olmanız gerekmektedir.

Bu listemizde Astsubay Maaşları hakkında bilgiler içermektedir. Rütbeye göre en düşük rütbeli astsubay çavuşlar almaktadır.

Astsubay Çavuş Maaşları

Astsubay Kıdemli Çavuş Maaşları

Astsubay Üstçavuş Maaşları

Kara Hava Jandarma Deniz Astsubay Maaşları

2016 Astsubay Maaşları

yukarı linkler içerisinde maaş bilgileri yer almaktadır. Detaylı incelemek için linklere tıklamanız gerekmektedir. Bu konumuzda sadece astsubay rütbesine sahip personel maaşları incelenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kurumlara Göre Maaşlar 2017 başlıklı makalemizde kurumlara göre işçi maaşları, kurumlara göre mühendis maaşları ve kurumlara göre teknisyen maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap