Astrofizikçi Maaşları

Astrofizikçi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Astrofizik bu isimle olmasa bile geçmişten beri var olan bir alandır. Eski çağlardan tutun da günümüze kadar gökyüzüne bütün insanlar ilgi duymuştur. Her dönemde dünyanın şekli ile ilgili olsun gök cisimleri ile ilgili olsun incelemeler araştırmalar yapılmıştır. Astrofizik gök cisimlerinin hareketini Dünya’ya olan yakınlaşmasını uzaklaşmasını, bize göre konumunu, gezegenleri ve bunun gibi şeyleri inceleyen bir bilim dalıdır. Astrofizikçi maaşları çalışılan kurum veya kuruluşa göre değişmektedir. Astrofizikçi maaşları 2016 senesinde de her sene olduğu gibi masaya yatırılmış olup astrofizikçi maaşı ne kadar konusu tekrardan incelemeye alınmıştır. Astrofizikçiler gözlem evlerinde, hava ve uzay bilimleri birimlerinde, yani uzayla uzaktan yakından alakası olan her yerde çalışabilmektedirler. Hem kamuda hem de özel alanda iş bulabilmektedirler. Astrofizikte kendini geliştirme çok önemlidir. Mesleğe olan ilgi ve sabır çok önemlidir. Yaptığınız çalışmalar bazen ciddiye alınmayabilir. Bazen ise hiç beklemediğiniz şekilde ilgi görebilir. Bu sebepten ötürü çalışmalarınız istekle ve sabırla yürütmelisiniz. Özellikle özel alanda çalışma yapıyorsanız kendini geliştirme daha önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Astrofizikçi Maaşları

Aktif Maaş

4500 TL

Verilen Zam

500 TL

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

5000 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap