Astrolog Maaşları

Astrolog Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Astroloji çok farklı ve bir o kadar da derin bir alandır. Astroloji gök cisimlerinin hareketine göre insanların doğduğu andaki yıldızların dizilişine göre insan hayatı ve kaderi hakkında tahminler yürüten yorumlar yapan bir alandır. Astrolojiye kimi insan hiç inanmazken kimisi de şaşırtıcı derecede inanır. Astrolojiye genellikle fal gözüyle bakılmaktadır. Astrologlara da halk arasında müneccim de denilmektedir. Astrolog maaşları her meslekte dediğimiz gibi çalışılan yere göre değişmektedir. Günümde astrologlar genel olarak bireysel çalışmalar yürütmektedirler. Bazıları kendi kendilerine incelemeler yapıp bunları kendi hallerinde kitaplara dökebilirler. Bazılara artık o kadar ünlü olmuşlardır ki televizyon programlarında boy gösterebilirler. Kimisi gazeteye yazarken kimisi dergiye yazabilir. Yanı astrologlar istedikleri takdirde her türlü iş imkanı sağlayabilirler. Bu sebepten ötürü astrolog maaşları 2016 yılında merak edilen maaş bilgileri arasında yerini almıştır. Astrolog maaşı ne kadar olduğu konusu yukarıda bahsettiğimiz çalışma şartlarının hangisinin seçildiğine göre değişir. Gazeteye günlük astroloji yorumları yapan bir astrolog maaşı ile kendi işini yürüten astrolog maaşı bir olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Astrolog Maaşları

Aktif Maaş

3500 TL

Verilen Zam

500 TL

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

4000 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap