Astronot Maaşları

Astronot Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Küçücük bir çocuğa büyüyünce ne olacaksın dediğinizde astronot cevabını aldığınız olmuştur. Astronotluk hepimizin bildiği gib oldukça ilgi çekici bir meslektir. Uzaya çıkmak o astronot kıyafetlerini giymek herkesin ilgisini çeker. Fakat astronot olmak herkesin cesaret edebileceği bir iş değildir. Hatta geçmiş yıllarda yani uzaya yapılan ilk yolculuklarda astronotların can sağlıklarıyla ilgili hiçbir tahmin yürütülemeden uzaya gönderim yapılmıştır. Uzaya çıkmak zannedildiği kadar kolay bir iş değildir. Yer çekimi etkeninden dolayı olsun hava şartlarından dolayı olsun oldukça zor bir iştir. Yeri geldiğinde bir bardak suyu içmek bile sizin için bir zulüm haline gelebilir. Astronot maaşları oldukça yüksek miktarlardır. Özellikle NASA’nın astronot maaşları 2016 başlığı altında bahsi geçen rakamlar oldukça yüksek rakamlardır. Astronot maaşları ne kadar diye sorulduğunda net olarak şu kadardır denilmese de büyük bir aralığı vardır. Astronotlar tecrübelerine göre maaş farklılığı yaşayabilirler. Hiç uçmamış hiç tecrübe yaşamamış bir astronot ile daha önce bu şansı yakalamış olan uzay aracını kullanmış astronotlar arasında fark olabilir.

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Astronot Maaşları

Aktif Maaş

7.000 $

Verilen Zam

-

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

7.000 $

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap