Astsubay Üstçavuş Maaşları

Astsubay Üstçavuş Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Türk Silahlı Kuvvetler bünyesinde görevlerini icra eden, Astsubay Üstçavuş Maaşları bilgilendirme yazımızı mutlaka okumanız gerekiyor. Memur maaşlarına gelen zamlarla birlikte memur katsayısı 0,088817 ya yükseldi. Bu durumda Astsubay Üstçavuş maaşlarına yansıdı. Peki, Astsubay Üstçavuş olmak için ne kadar süre görevinizi yapmanız gerekiyor ? İşte merak edilen tüm astsubay soruları ve yanıtları… maasi.org internet sitesi olarak sizlere kalite yayın yapmayı hedefliyoruz. Özellikle astsubay maaşları ve derecesine göre kıdemleri açık bir şekilde belirttik. Burada yer alan bilgilerin doğruluğu yüksektir. Maaşların sapma payları çok düşüktür. Ancak vergi dilimleri değişken olduğundan Ocak ayında aldığınız maaş ile Aralık ayında aldığın aylık arasında %12’lik bir vergi düşümü olacaktır. Bunun sebebi de gelir vergisidir. Aşağıda astsubay üstçavuş maaşları yer almaktadır. Maaşları incelerken dikkat etmeniz gereken başka bir husus ise, maaşın belirlenmesinde ki etkenleri göz önüne almak olacaktır. Örneğin asgari geçim indirimi bekar, evli ve ya çocuk sayısına göre değişir. Bekar bir kişi 124 TL alırken, evli ve bir çocuk olan kişi 221 TL almaktadır. Maaşlar da oluşacak farklılıklar bunlardan ibarettir.

Bir önceki yazımız olan Astsubay Kıdemli Çavuş Maaşları başlıklı makalemizde astsubay kıdemli çavuş maaş bordrosu, astsubay kıdemli çavuş ne kadar maaş alır ve hava astsubay kıdemli çavuş maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

En düşük astsubay üstçavuş maaş bilgisidir. Hava - Kara - Deniz - Jandarma da görev yapan astsubay üstçavuş maaşları arasında ufak farklılıklar yer alabilir. Asgari geçim indirimi eklenmiştir. (AGİ Bekar - 123.5 TL) 2016 yılı memur zamları yansıtılmıştır. Kıbrıs, doğu ve komando tazminatları eklenmemiştir. Çalışan bölge batıdır.

Astsubay Üstçavuş Maaşları

Aktif Maaş

3069 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

153 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3222 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap