Bahçıvan Maaşları

Bahçıvan Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Bahçıvanlık öyle güzeldir ki insanın emeğinin karşılığını hemen hemen her zaman alabildiği bir meslektir. Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur sözünün tam anlamıyla karşılığıdır. Bahçıvan tüm ağaç, bahçe, bitki işiyle uğraşan bahçelerin ve bitkilerin dilinden anlayabilen bir meslek dalıdır. Bahçıvanlık geçmişten beri var olan ve de son zamanlarda organikliğe doğaya verilen önemin artmasıyla daha da önem verilen bir meslek haline gelmiştir. Bahçıvanlık hem devlet sektöründe hem de özel sektörde iş bulabilen bir meslektir. Son zamanlarda şehir ve bölge planlamasına verilen önemin de artmasıyla birlikte bahçıvan olarak görev yapan kişilerin sayısı da artmıştır. Yazın ve kışın dikilecek çiçeklerle, bakımı yapılacak ağaçlarla, devlet kurumlarının bahçelerindeki bitkilerin bakımıyla belediyenin yürüttüğü şehir ve bölge planlama çalışmalarının bitkisel kısmıyla tamamıyla bahçıvanlar ilgilenmektedir. Bahçıvan maaşları devlette ve özel sektörde değişiklik göstermekle beraber bahçıvan maaşları 2016 konu başlığı herkesin dikkatini çekmektedir. Çünkü sizler de denk gelmişsinizdir ki şehir içlerine kavşaklara yapılan çiçeklendirme çalışmalarının artık büyük bir kısmını bayanlar yürütmektedir. Yani bahçıvan maaşları ne kadar olduğu bayan erkek herkesi ilgilendirmektedir.

En düşük çalışma ile aylık 2000 TL ile 5000 TL ye kadar maaş aldıklarını söylenebilir. Çalışma saat aralıkları gündüz olmakla birlikte akşama doğru iş bölgesinde sulama gibi faaliyetleri yürütebilir.

Bir önceki yazımız olan Asansörcü Maaşları başlıklı makalemizde asansörcü maaşları ve asansörcüler ne kadar maaş alır hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap