Bankacı Maaşları 2016

Bankacı Maaşları 2016

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Ülke genelinde bankaların fazla olmasının getirdiği bir sonuç olan iş imkânı olanakları gençleri bankacılığa yönlendiren etmenler arasında karşımıza çıkıyor. Gerek kamu gerekse özel sektörde bankalara olan ihtiyaç hiçbir zaman azalmamıştır. Bankacılık sektöründeki canlılığın ne kadar süre devam edeceği ve bankacıların iş bulma olanaklarının devamlılığı hakkında gelen sorulara yanıt bulacaksınız. Bankacı maaşları çalışanın çalıştığı kuruma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Banka merkezleri ve şubeler kapsamında her yıl binlerce bankacıya iş imkânı sunuyor. İş bulma olanaklarını genişliği ile gençlerin dikkatini çeken bankacılık maaşları ile de oldukça konuşuluyor. Bankacı olabilmek için ön lisans düzeyinde eğitim almanız yeterli olacaktır. Lise mezunlarının da bankacı olabildiğini görmekteyiz. Bankacı maaşları eğitim düzeyine göre de farklılık göstermektedir. Lise, ön lisans ve lisans mezunu bankacıların olması maaşlarda belirgin farklılıkları meydana getirmiştir. Günümüzde üniversitelerin işletme ve iktisat bölümlerinden mezun olanlarında çeşitli sınav ev mülakatlar sonunda bankacı olabilmeleri mümkündür. Ülke genelinde binlerce banka bulunmakta ve bu bankaların çalışma sistemleri birbirlerine benzer.

Bankacı olabilmek için ilanları düzenli aralıklarla takip etmeniz, bankacı olarak maaşının yükselmesi istiyorsanız da işinizde titiz ve başarılı olmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Banka Personel Maaşları başlıklı makalemizde garanti bankası maaşları, iller bankası personel maaşları ne kadar ve merkez bankası personel maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Bankacı Maaşları 2016

Aktif Maaş

3000 TL (Temmuz 2016)

Verilen Zam

90 TL (%3)

Vergi Dilimi

%20 (Temmuz 2016)

Toplam Ele Geçen

3090 TL (Ocak 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap