Bankacı Maaşları

Bankacı Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Hayatımızın her noktasında her ne kadar önemli değil desek de paranın önemi ne yazık ki çok büyüktür. Para hayatımızda bu kadar büyük bir önem taşırken bankaların da bu kadar artması ve birbirleriyle inanılmaz bir rekabet içerisinde olması kaçınılmazdır. Bankalar arası rekabet böylesine fazla iken ve bankalar da bu kadar artmış durumda iken banka maaşlarının hiç merak ettiniz mi? Banka maaşları bankadan bankaya değişiklikler göstermekte olup bu sebepten ötürü kesin bir bilgi verilememektedir. Fakat aşağı yukarı olarak verilen bilgiler de bizi yakın sonuçlara ulaştırmaktadır. Banka maaşı bankadan bankaya farklılık gösterebileceği gibi pozisyon değişiklikleriyle de değişebilmektedir. Özellikle terfilerde banka maaşları kat kat artmaktadır. Bilgi işlem personelinin şube müdürlüğüne terfi ettiği örneğini ele alacak olursak maaş farklarının yüksek miktarlarla dile getirildiğinden bahsetmemiz mümkündür. Banka, bünyesinde birçok eleman barındırmaktadır. Banka maaşları çok genel bir başlık olduğu için bunu banka güvenlik görevlisi maaşları, banka gişe asistan maaşları, banka müdürü maaşlar, banka bilgi işlem personeli maaşları gibi küçük başlıklar altında sınırlandırıp bu sayede aradığımız bilgiye daha rahat ve net bir şekilde ulaşabiliriz.

Banka bünyesinde çalışan bir personel vardır. Bunlar kendi görevlerini icra eder. Aşağıda liste halinde vermiş olduğumuz açıklamada ortalama aylık ücretleri verilmiştir.

Banka müdür maaşları – Promosyonları vardır. Çalıştığı şubeye göre değişir. Yapmış olduğu kredi hacmi ile orantılıdır. 7 bin TL ile 20 TL arasında değişmektedir.

Banka uzman maaşları – Uzmanlar bankaların bilgi işlem birimleri gibi yerlerde görev yaparlar. 3 bin TL ile 5 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Banka asistan maaşları – Uzman gibi görevleri vardır. 3 bin TL ile 5 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Banka personel maaşları – Tüm çalışanları bulundukları pozisyonlara göre maaş alırlar. 2,5 bin TL ile 5 bin TL arasında değişen maaşları vardır. (Müdür ve yardımcıları hariç)

Banka güvenlik maaşları – Bankanın güvenliğinden sorumlu kişilerdir. Silahlı güvenlik işlerini icra ederler. 2,5 bin TL ile 3 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Banka gişe görevlisi maaşları – Banka da para işlemleri yapan kişilerdir. Gün sonunda kasalarını eksiksiz kapatırlar. 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Banka call center maaşları – Banka müşterilerine telefon üzerinden destek verir. Tüm sorunları çözerler. Çözemedikleri sorunları üst birimlerini iletirler. Müşteri memnuniyeti için önemli birimdir. 2,5 bin TL ile 3 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Banka bireysel müşteri temsilcisi maaşları – Bireysel müşterilerinin kredi yapılandırma gibi işlemlerini yaparlar. Yaptıkları iş hacmine göre promosyonlar alırlar. 3 bin TL ile 5 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Banka ticari müşteri temsilcisi maaşları – Ticari müşterilerinin kredi yapılandırma gibi işlemlerini yaparlar. Yaptıkları iş hacmine göre promosyonlar alırlar. Bireysel müşteri temsilcisinden tek farkı sadece kurumsal yapılı iş yerlerine kredi konusunda yardımcı olurlar. 3 bin TL ile 5 bin TL arasında değişen maaşları vardır.

Bir önceki yazımız olan Banka Personel Maaşları başlıklı makalemizde garanti bankası maaşları, iller bankası personel maaşları ne kadar ve merkez bankası personel maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap