Barmen Maaşları

Barmen Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Barmenlik ilk duyulduğunda bazı kişilerin tuhafına gitse de bazı kişiler tarafından oldukça ilgi çekici karşılansa da özellikle bazı bölgelerde ve mevsimlerde oldukça çok para kazandıran ve oldukça çok tercih edilen mesleklerden bir tanesidir. Barmenlik özellikle yaz dönemlerinin vazgeçilmez mesleklerindendir. Hatta bazı insanlar barmenlik yapmak için yaz aylarında tatil bölgelerine giderler. Yaz dönemlerinde tatil bölgelerinin gerek yerli gerek yabancı turistlerle dolmasının üzerine gece hayatı da bir hayli şenlenmektedir. Gerek otel barlarında olsun gerek ise diğer dışarıdaki barlarda olsun bir hayli yoğunluk yaşanmaktadır. Barmen ihtiyacı da doğal olarak artmaktadır. Barmenlik her ne kadar kolay gibi görünse de aslında birçok zorluğu bulunmaktadır. Sadece doldur servis et işinden ibaret değildir. Bir kokteyl istendiğinde neyden ne kadar katmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekir. Bunun yanında artık barmenlik şov da gerektirmektedir. Barmen maaşları sizin tecrübenize göre şekillenebilmektedir. Barmen maaşları 2016‘da da çalıştığınız bara göre değişiklik gösterebilir. Otelde çalışan barmen maaşı ne kadar olduğu ile ünlü bir barda çalışan barmen maaşı bir olmayabilir.

Bir önceki yazımız olan Bahçıvan Maaşları başlıklı makalemizde bahçıvan gıda maaş, bahçıvan maaşı ne kadar ve bahçıvan maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Barmen Maaşları

Aktif Maaş

3500 TL

Verilen Zam

500 TL

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

4000 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap