Basketbolcu Maaşları

Basketbolcu Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Basketbol hem dünyada hem de ülkemizde oldukça sevilen bir spor olarak karşımıza çıkmaktadır. Basketbolcu maaşları adı altında net bir tutardan bahsetmek oldukça zordur. Çünkü basketbolculara transfere göre yani ne kadar iyi oynayabildiklerine göre kendilerine fiyat biçilmektedir. Basketbolcu maaşları 2016 ‘da yeni transferlerini beklemektedir. Bu yüzden bu senenin en pahalı basketbolcusu hakkında şimdiden bir şey söylemek çok da doğru değildir. Basketbolcu maaşları ne kadar sorusuna alacağımız cevap transferler tamamlandıktan sonra daha net bir cevaba ulaşabilecektir. Fakat basketbolcuların maaş skalalarının çok geniş olduğunu bilmenizde fayda vardır. Basketbolcu olmak her spor dalında olduğu gibi riskli bir iştir. Çünkü vücudunuza çok iyi bakmanız gerekir. Sağlıklı beslenmeniz, spor yapmanızı olumsuz etkileyecek hastalık sahibi olmamanız ve de formunuzu sürekli korumanız gerekir. Aksi takdirde oyununuz etkilenebilir siz ve takımınız da bu durumdan olumsuz etkilenir. Ya da olası bir sakatlık sonucu tüm meslek hayatınız bile etkilenebilir. Basketbol bir takım oyunudur ve birliğin beraberliğin en güzel özetlendiği sporlardan bir tanesidir.

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Basketbolcu Maaşları

Aktif Maaş

8000 TL (Temmuz 2016)

Verilen Zam

1000 TL

Vergi Dilimi

%30 (Temmuz 2016)

Toplam Ele Geçen

9000 TL (Ocak 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap