Başkomiser Maaşları

Başkomiser Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Ülkenin korunmasından sorumlu birimlerinden birini de komiserler oluşturmaktadır. Emniyet teşkilatının amir bölümde değerlendiren komiserler ülke güveliği için ayrı bir önem sahiptir. Emniyet genel müdürlüğüne bağlı olarak çalışan komiserler emirleri baş komiserlerinden almaktadır. Polis üyelerinin amiri konumunda karşımız çıkan komiserler, zorlu ve sıkı bir eğitim sonucunda mesleklerinde yükselebilmektedir. Komiser gibi diğer emniyet mensupları eğitimine son derece dikkat edilmektedir. Can güvenliğinin korunması adına son derece titiz bir eğitimden geçirilmeleri gereken komiserler, Gerçekleştirilen operasyonlara öncülük etmektedir. Komiserlerin son derece hızlı ve pratik düşünmesi düşündüklerini de yine hızlı bir şekilde uygulaması gerektiği bilinmektedir. Başkomiser maaşları 2016 yılında %3lük bir artışa tabii tutulmuştur. Günümüzde komiser maaşı en düşük 3,264 lira olmakla birlikte komiserlerin çalışma olanakları ve bazı durumlara göre değişiklik göstermektedir. Komiser maaşları artıran başlı durum hizmet yılındaki artış olmaktadır. Evli ve eşi çalışmayan komiserler aile yardım ücreti, çocuk sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Komiserler için aile yardım ücreti 2016 yılında 181 lira olarak belirlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Yunus Polis Maaşları başlıklı makalemizde yunus maaş, yunus maaşları ve yunus maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Başkomiser Maaşları

Aktif Maaş

4043 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

192,15 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

4235 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap