Beden Öğretmeni Maaşları

Beden Öğretmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Beden eğitimi sağlığımız için oldukça önemlidir. Beden eğitimini verilmesi adına görev yapan beden eğitimi öğretmen maaşları bakıldığı zaman ise çalışma saatleri ve çalışma ortamına göre farklılık göstereceği anlaşmaktadır. Beden dersleri herkesin en sevdiği ders grupları arasına yer alıyor. Eğitimi sürecini bir parçası olarak değerlendirilen benden eğitiminde temel amaç zihinlerini yorgun olduğu anlarda çocukların beden aktivitelerini artırılarak beden sağlığını yerine getirmesi olacaktır. Beden eğitimi öğretmeni maaşları 2016 yılında diğer öğretmen maaşları ile birlikte çeşitli zamlardan nasibini almış ve şuan ki normal öğretmenler ile aynı maaşı almaya başlamıştır. Halk arasında beden eğitimi öğretmenin çocuklarımıza yeni şeyler öğretmediği onları serbest bırakarak rahatlarına baktıkları düşünülüyor olsa da aslına bakılacak olursa beden eğitimi öğretmenleri çocukların sağlıklı yaşam adına öğrenmeleri gereken aktivitelerin uygulamalı olarak öğretildiği dersler arasında yer almaktadır. Beden eğitimi öğretmen maaşı ne kadar sorunun yanıtlarına en açık cevabı yazımınız altında kolaylıkla ulaşabileceğiniz tablodan incelemeniz mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sınıf Öğretmenleri Ne Kadar Maaş Alıyor başlıklı makalemizde 2016 sınıf öğretmeni maaş, sınıf öğretmeni maaşı ve sınıf öğretmeni maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Göreve yeni başlayan 9/1 derecesine sahip öğretmen maaşıdır. Asgari geçim indirimi eklenmiştir. Bekar 123.5 TL

Beden Öğretmeni Maaşları

Aktif Maaş

2.321 TL (Temmuz 2015)

Verilen Zam

133,96 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2455 TL (Ocak 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap