Callpex Maaşları

Callpex Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Konumuz olan Callpex maaşlarına giriş yapmadan önce Callpex hakkında biraz bilgi edinmekte fayda olduğunu düşünüyoruz. Daha sonra Callpex geliri, Callpexte çalışanlar ne kadar maaş alır gibi konulara giriş yapacağız. Callpex 2008’de kurulan bir şirkettir. Piyasada daha yeni yeni tanınan yeni  bir şirket olmasına rağmen hızla kendisini duyurmuş ve gelişme yolunda ilerlemektedir. Callpex bir çağrı merkezi şirketi olarak kurulmuştur. Kurucu ortakları Ali Sabancı, Haluk Emiroğlu, Kemal Cılız ve Reda Gargour’dur. Callpex bir şirketin işini yaparken daha sonradan diğer şirketlerin işini de alan bir çağrı merkezi değildir. Tamamen birçok şirkete yönelik çalışma amacıyla kurulmuş bir çağrı merkezidir. Kriz dönemini değerlendirmiş ve hızla gelişmiş bir şirkettir. İlk olarak Pegasus’un işini almıştır. Daha sonra ise Vestel, Borusan, Teknosa, hepsiburada.com gibi şirketlerin işlerini alarak daha da hızlı gelişmiştir. Şu anda bunlar gibi çok şirketin çağrı merkezi işini yapmakta olup hem insanların hem de şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Callpex’in çok fazla şirketle anlaşması demek bir o kadar elemana ihtiyaç duyulması demektir. Yani birçok kişiye iş imkânı sağlamaktadır denilebilir.

Bir önceki yazımız olan Cfo Maaşları başlıklı makalemizde cfo maaşları ne kadar, cfo ne kadar maaş alır ve türkiye cfo maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Yer alan maaş bilgisi en düşük çalışan personel maaşıdır. Ziyaretçilerin burada yazan bilgi dikkate almaları rica olunur.

Callpex Maaşları

Aktif Maaş

1982 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

99 TL

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2081 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. Canan Şengün dedi ki:

    Aktif maaşı nasıl hesaplıyorsunuz? Genelde callpex dahil çağrı merkezlerinde müşteri temsilcisi maaşları asgari ücret üzerindendir. Asgari ücrette bildiğim kadarıyla 1404 tl…Yanlış isem lütfen düzeltiniz. Saygılarımla..

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap