Cankurtaran Maaşları

Cankurtaran Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Cankurtaranlığın hep ne kadar güzel bir iş olduğu düşünülmektedir ve bunun yanı sıra cankurtaranların maaşları da akıllara takılan noktalar arasındadır. Cankurtaran maaşı hangi skalalar arasında değişmektedir ve cankurtaran maaşları hangi kriterlere göre belirlenmektedir gibi sorularınızın cevabına bakalım. Cankurtaranın önemli bir görevi vardır. Havuzlarda, plajlarda yüzmekte olan insanları gerek yanlış bir noktada uyarma konusunda gerek ise hayati bir durum söz konusuyken hayat kurtarma konusunda görevli olan kişilere cankurtaran denir. Cankurtaran olmak için soğukkanlı ve sakin bir insan olmanız gerekmektedir. Asla boş veren bir insan olmamalı herkesin hayatının dikkate alan bir insan olmalısınız. Aynı zamanda suyla aranız çok iyi olmalı ve kendiniz sürekli geliştirmeye yönelik bir insan olmalısınız. Cankurtaranlığın bir okulu yoktur. İlkokul mezunu olmanız ve belge verilen yerlerden bir eğitim sonucu sertifika kazanarak cankurtaran olabilirsiniz. Bu kurslardan belge alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve herhangi bir sağlık sorununuzun olmaması önemli kriterlerdendir. İlk aldığınız belge bronz belgedir. Bu belgeyi istediğiniz takdirde yükseltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Cankurtaran Maaşları

Aktif Maaş

1982 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

99 TL

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2081 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap