Ceo Maaşları

Ceo Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Bir şirkette CEO olmak o kadar kolay bir iş olmamakla beraber CEO maaşları da yine öyle basite alınacak miktarlar değildir. CEO maaşı hakkında çok net fiyatlardan bahsedilemese de büyük şirketlerdeki CEO gelirleri oldukça güzel miktarlardır. Tüm bunlardan önce CEO kelimesinin ne anlama geldiğine neyin açılımı olduğuna CEO denilen kişinin ne gibi bir işle görevlendirildiğini bilmekte fayda vardır. CEO “Chief Executive Officer” ın kısaltımı olarak kullanılmaktadır. CEO bir şirketin yol göstericisidir denebilir. Şirketi kara götürecek her türlü hamleyi düşünmekle sorumludur. Şirket yöneticisinin bile yöneticisidir. CEO sadece şirket sahiplerine karşı değil başka kişilere karşı da sorumluluklar taşır. Şirket çalışanlarının verimliliğini emeklerinin karşılığını almasını sağlayan çalışma ve verimlilik planlarını düzenlemek ya da düzenletmek de CEO’nun komutası altındadır. Aynı zamanda şirket müşterilerinin şirketten en iyi şekilde faydalanmasını ve her iki tarafın da en karlı biçimde ayrılmasını düşünecek kişi de CEO’lardır. CEO’lar sendikalara, bayilere, devlete, toplum kuruluşlarına kısacası şirketle sınırlandırılamayacak kadar büyük bir alana karşı sorumluluk taşır.

Bir önceki yazımız olan Mimar Maaşları 2017 başlıklı makalemizde bir mimar maaşı ne kadar, iç mimar başlangıç maaşları ve mimar maaşları belediye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Ceo Maaşları

Aktif Maaş

15000 TL

Verilen Zam

750 (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

15750 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap