Cerrah Maaşları

Cerrah Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Cerrah maaşlarının çok yüksek miktarlara ulaşabildiği halk arasında dillerden dillere dolaşmaktadır. Hatta hiç hastane ile ilgisi olmayan kişiler bile döner sermayenin varlığından bıçak parasının varlığından haberdardır ve laf arasında dönerle cerrah maaşı şu kadarı bulur şeklinde yorumla yaparlar. Ve yine halkımızda şöyle bir algı oluşmuştur. Birçok kişi çocuğuna doktor ol cerrah ol şeklinde cümleler kurar. Çocuklarının hem saygın kişiler olmasını hem de yüksek miktarlara ulaşabilen cerrah gelirlerinden faydalanmasını isterler. Cerrah nedir sorusunun cevabına gelecek olursak belli bir alanda uzmanlaşmış ve o alandaki her türlü cerrahi işlemi gerçekleştirme yeteneğine sahip kişilerdir. Bir hastalık sonucu hasta olan insana cerrahi müdahalede bulunan hastalığın çeşidine göre o bölgenin gerek temizlenmesi, gerek çıkarıp alınması gerek ise başka bir doku naklinin gerçekleştirilmesi gibi işlerle sorumlu kişilerdir. Cerrah doktorluğun ileri düzeyidir. Belli bir alanda uzmanlaşıp o alanda kendini geliştirmek ve işinin en iyisi olmayı hedeflemek cerrahlığın temel prensiplerindendir. Cerrahi alanlar günden güne fazlalaşmakta birçok çeşidi ortaya çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Doktor Maaşları Döner Sermaye başlıklı makalemizde doktor maaşları döner sermaye 2016, döner sermaye ile birlikte doktor maaşları ve pratisyen doktor maaşı döner sermaye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Cerrah Maaşları

Aktif Maaş

6252 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

312 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

6564 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. ankaralı dedi ki:

    her geçen artan işsizlik ile bu ülke zor kalkınır

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap