Cfo Maaşları

Cfo Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

CFO maaşları hakkında hatta CFO’nun ne olduğu konusunda bir yığın bilinmeyen şey vardır. CFO’ların ne iş yaptıkları ve CFO gelirleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazının devamına göz atmalısınız. CFO’nun açılımı “Chief Financial Officer” dır. Finans grubu başkanı anlamına gelmektedir. Bir şirkette tüm finansal işlerle ilgilenen ve finans konusunu en üst düzeyde yöneten kişiye CFO denir. Bu gibi kısaltmalar günümüzde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Finans baş sorumlusu olan CFO da bunlardan bir tanesidir. CFO’ların altında finans müdürleri vardır. Finans müdürleriyle birlikte çalışır ve diğer şirketlerle sürekli bağlantı içerisindedir. CFO maaşı çalışılan şirkete göre değişmektedir. CFO’nun tek görevi parayı kontrol etmek değildir. Aynı zamanda paranın nereden geleceğini nereye gideceğini nasıl kullanılacağını ve nasıl en iyi şekilde değerlendirilebileceğini tespit eden ve bunu şirketin yetkili kişilerine sunan kişilerdir. Şirketin tüm yatırım planlamalarıyla ve kar planlarıyla ilgilenmektedir. Bu yüzden karar aşamasındaki en önemli rol CFO’larındır denilebilir. CEO’lar gibi çoğu şirkette yönetim kurulu üyesi olarak da görev alırlar.

Bir önceki yazımız olan Asistan Maaşları başlıklı makalemizde anestezi asistan maaşları, asistan hekim maaşları ve asistan maaşları drtus hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Cfo Maaşları

Aktif Maaş

3599 TL

Verilen Zam

180 TL

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3779 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap