Colins Maaşları

Colins Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Son zamanlarda modaya verilen önemin artmasıyla küçükten büyüğe herkesi bir alışveriş merakı salmış bulunmaktadır. Giyime verilen önemin artması giyim mağazalarının da daha çok işlemesine sebep oldu ve giyim mağazalarında çalıştırılmak istenen işçi sayısı da arttı. Colins de bu mağazalardan bir tanesidir ve Colins maaşı çalıştırılan pozisyona göre değişmektedir. Colins maaşları çalışılan saate göre de değişmektedir. Part time çalışan bir işçi ile full time çalışan bir işçinin Colins geliri bir olmayacaktır. Colins’te ne gibi pozisyonlarda iş olduğuna bakacak olursak depo personeli pozisyonu hemen hemen herkes için uygun bir pozisyon olacaktır. Çünkü işi öğrenme alanında pek bir zorluğu yoktur. Sadece mal giriş çıkışı sayımı yapılmakla ve deponun düzenlenmesiyle görevlendirilirsiniz. Kasiyer olarak çalışırsanız ürün satışında iadesinde vesaire gibi işlerle görevlendirilirsiniz. Barkot okuma paketleme fatura kesme gibi işlemlerle sorumlu tutulursunuz. Satış danışmanı olarak işe alınırsanız reyonda kıyafet düzeltme vitrin yerleştirme gibi görevler sizi bekleyen görevlerdir. Bunların yanı sıra mağazan yöneticisi ve mağaza yönetici yardımcısı olarak da işe alınabilirsiniz.

Satış danışmanları asgari almaktadır. Müdür yardımcıları en fazla 1700- 1800 TL civarında maaş alıyor. Lokasyona göre değişmektedir. Mağazaların A B C sınıfları var. A sınıfındakiler 1 sınıf olduklarından iyi maaşları arada 200 TL fark vardır.

Bir önceki yazımız olan Cfo Maaşları başlıklı makalemizde cfo maaşları ne kadar, cfo ne kadar maaş alır ve türkiye cfo maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Yer alan maaş bilgisi en yüksek çalışan personel maaşıdır. Ziyaretçilerin burada yazan bilgi dikkate almaları rica olunur. A sınıfı müdür veya müdür yardımcısı seviyesindedir.

Colins Maaşları

Aktif Maaş

1982 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

99 TL

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2081 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. esra sarı dedi ki:

    teşekkürler işe yeni başlayacağım

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap