Desinatör Maaşları

Desinatör Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Desinatör maaşları ne kadardır? Desinatörler çok para kazanırlar mı? Desinatör gelirleri yüksek midir? Gibi sorularınızın tamamının yanıtı bu sayfada yer almaktadır. Desinatörler halı, kilim, giyim, mimari, nakış gibi alanlarda çizim ve tasarım gibi işlerle ilgilenen ve bu sorumluluğu üstlenen kişilerdir. Bu alanların yanı sıra kitap, dergi ve internet sitelerinin dizaynıyla da ilgilenenler de desinatörlerdir. Desinatörlük tasarım okullarından ya da grafikerlik sonucu olunabildiği gibi kurslar sonucundan da olunabilir. Çeşitli desinatörlük kursları verilmektedir. Son yıllarda desinatörlük oldukça önem kazanmış bir meslek dalıdır. Çünkü son zamanların en önemli güncel konularından bir tanesi modadır. Hem giyim modasına hem de ev tekstil modasına olan ilginin artması nedeniyle desinatörlüklerin üzerlerine düşen görev de bir hayli artmıştır. Gerek giyim gerek ayakkabı konusundaki tasarımların ön plana çıkması bunun yanı sıra halıya koltuklara verilen önemin artması sayesinde sektörde önemli gelişmeler olmuştur. Eskiden bu yana el çizimleriyle gelinse de gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha kolay çizim yapılabilmektedir.

Halı desinatör maaşları 2500 TL’dir. Bu maaşların içerisinde asgari geçim indirimi vardır. İşi bilen bir desinatör ortalama 5000 TL’ye kadar maaş aldığını belirtelim. İşini bilen ve tecrübeli olmak her meslekte olduğu gibi bu meslek içinde geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Cfo Maaşları başlıklı makalemizde cfo maaşları ne kadar, cfo ne kadar maaş alır ve türkiye cfo maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap