Diş Hekimi Maaşları

Diş Hekimi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Diş sağlığı son derece önemlidir. Diş hekimi maaşları herkes tarafında merak edilmektedir. Özellikle gelecekte diş hekimi olmak isteyen gençlerin en çok merak ettiği konuların başında yer alan diş hekim maaşı ve çalışma ortamı hakkında hazırlamış olduğumuz yazımızı kafanızdaki sorular açıklık getireceğini düşünüyoruz. Diş hekimi olmak isteyenlerin yapması gerek ilk adım diş hekimi fakültesinde eğitimini başarı ile tamamlamış olmasıdır. Bundan sonra ise çalıma hayatına atılacak ve şimdilerde oldukça merak ettiği maaşlar hakkında bizzat bilgi sahibi olacaktır. Diş hekimi maaşlarını öğrenilmesi için illaki diş hekimi olunması gerekmiyor. Diş hekimleri arasında yapılan anket çalışmaları sonucunda maaşları hakkında edindiğimiz bilgileri sizler ile paylaşacağız. Diş hekimleri maaşı çalışma ortamına göre farklılık gösterdiğini ve bu farklılıkların çalışma saatleri ile de bir bağlantısı olduğu açıklamasında bulunulmuştur. Yapılan anket sonuçların göre diş hekim olan kişilerin maaşlarından memnun oldukları göze çarpıyor. Her diş hekimi için geçerli olmasa da çoğunluk mesleğini severek yaptığını ve buna bağlı olarak başarısının arttığını başarını ise maaş miktarların hızlı bir şekilde artırdığını ifade etmiştir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Doktor Maaşları Ne Kadar başlıklı makalemizde doktor maaşı, doktor maaşları ve doktor maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

En düşük diş hekimi maaşıdır. Asgari geçim indirimi bekara göre eklenmiştir. (AGİ Bekar - 123.5 TL) Kıdeme göre maaşlar farklılık göstermektedir.

Diş Hekimi Maaşları

Aktif Maaş

2996 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

150 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3146 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. türkmenbeyi dedi ki:

    sayın yetkili döner sermaye farkı ne kadar

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap