Diyetisyenlik Maaşları

Diyetisyenlik Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Sağlıklı beslenme oldukça önemlidir. Sağlıklı besleme adına görev yapan diyetisyenlerin hangi şartlarda çalıştığını diyetisyen maaşları ve bunun gibi kafanızda daha birçok soru işaretlerine yanıt bulmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizde fayda var. Diyetisyen maaşı diğer sektör çalışanlarından farklılık göstermektedir. Sağlık çalışanları içinde bireyleri beslenme alışkanlıkların da oluşabilecek sorunları ortadan kaldırabilmek ve daha sağlıklı yaşamalarını desteklemek adına çalışmalarını sürdüren diyetisyenler ülkemizin geleceği adına son derece önemli meslek grupları içinde baş gösteriyor. Diyetisyen maaşları ne kadar sorusunun yanıtı tam olarak bilinmemektedir. Bunun nedenleri arasında ise diyetisyenlerin çalışma ortamları ve saatleri alıyor olsa da asıl etmen diyetisyenin mesleğindeki başarısıdır. Başarılı bir diyetisyen mesleki kariyeri adına son derece önemli işler imza atacak ve bunun paralel olarak maaşlarındaki artış ile ödüllendirilecektir. Diyetisyen maaşı şimdilerde herkesin merak ettiği konular arasında yer alıyor olsa da yapılan çalışmalarda diyetisyen maaşları arasında oluşan farklılıklar kessin bir sonuç elde edebilmemizi zorlaştırmıştır.

Bir önceki yazımız olan Diş Hekimi Maaşları başlıklı makalemizde diş hekimi maaşı, diş hekimi maaşları ve diş hekimi ne kadar maaş alır hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Diyetisyenlik Maaşları

Aktif Maaş

3,900 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

195 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

4.095 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. cihangir dedi ki:

    doktorlar günümüzde iyi maaş aldıklarını bilirdim, bir memurdan farkı yok

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap