Doktor Maaş Bordrosu

Doktor Maaş Bordrosu

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Sağlık sektörünün en önemli anahtarları doktorlardır. Doktorların aldıkları maaşların ne kadar az olduğunu buradan belirtmek istiyoruz. İnsan sağlığı ve onun hayatta tutmak için gerekli olan tüm tıbbi ilaç veya tedavileri uygulayan doktorlarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Doktor maaşları bilgisini buradan inceleyebileceğiniz hatırlamak isteriz. Yazımızda doktor maaşları bordro örneği hakkında konuşacağız. Genellikle doktorların aldıkları maaşları 3000 TL’nin altında değildir. Ortalama bir hekimin maaşı 4000 ile 5000 TL arasında farklılık göstermektedir. Görev yapmış olduğu hastanenin verdiği döner sermaye, yabancı dil tazminatı, tıpta yer aldığı uzmanlık derecesi, evli veya bekar olması ya da çocuklu olması ve olmaması gibi bir çok neden maaşı değişmesine etken olabilir.

doktor maaş bordrosu örneği

doktor maaş bordrosu örneği

İşte aile hekimleri yukarı yer alan sayfa üzerinden maaş bordrosunu kolaylıkla inceleyebilirler. Bu sene doktor maaşlarında ne gibi gelişmeler oldu ? Hükumet ile memur sendikaları arasında imzalanan toplu sözleşmeden ötürü memur katsayılarında ki artış doktor maaşlarına da yansıdı. 7/1 derecesine sahip olan bir doktorun maaşı Ocak 2016 itibariyle 4033 TL ye yükselmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Doktor Maaşları Döner Sermaye başlıklı makalemizde doktor maaşları döner sermaye 2016, döner sermaye ile birlikte doktor maaşları ve pratisyen doktor maaşı döner sermaye hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Doktor Maaş Bordrosu

Aktif Maaş

4033 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

201 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

4234 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. işsiz dedi ki:

    15 senelik doktor maaşı ne kadar

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap