Eczacı Maaşları

Eczacı Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Eczane ilaçları temin edildiği yerlerdir. Bu yerlerin düzenli hizmet verebilmesi adına eczacılar yetiştirilmiş ve eczacı maaşları herkes tarafında merak edilen konuların başında yer almıştır. Eczacı maaşı son zamanlarda artış göstermiş ve eczacı olmak isteyenlerin yakından takip ettiği konuların başında yer almıştır. Eczacı olmak isteyenlerin ilk olarak eczacılı fakültesinden başarı ile mezun olmaları ve bunun ardından da çalışma hayatlarına başlamaları gerekmektedir. Eczacılık eğitimi sadece fakülte ile sınırlı kalmayıp mesleki hayatında da kendini geliştiren eczacıların varlığı eczacılığı durağan bir meslek yapmaktan çıkarmış ve sürekli ilerleyici kılmıştır. Bu ilerleyiş eczacı maaşlarına da yansımıştır. Herkesin bildiği gibi bir mesleğin maaşının fazla olması başarıyı yakalaması ile mümkün olacaktır. Başarıyı yakalamanın en önemli noktası ise çalışmaktır ve bu çalışmayı sürekli bir hale getirmektir. Buradaki çalışmaktan kastedilen kendini sürekli geliştirmesi ve yenilikler açık olmasıdır. Eczacılık da böyle bir meslek olduğunda maaşı dolgun olan meslek grupları içinde incelenmektedir. Bu mesleğe gönül verebilmek isteyenlerin maaş gözetmeksizin işlerine odaklanmaları ve sonunda artan maaş miktarlarına merhaba demeleri beklendik durumlar içindedir.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

En düşük eczacı maaşıdır. Toplu sözleşme zammı ve asgari geçimi eklenmiş halidir.

Eczacı Maaşları

Aktif Maaş

3172 TL (Temmuz 2015)

Verilen Zam

172,25 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3,445 TL (Ocak 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap