Elektronörofizyoloji Maaşları

Elektronörofizyoloji Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Elektronörofizyoloji yeni yeni duyulmaya başlanan bir meslek olmakla beraber elektronörofizyoloji teknikeri maaşları da sık sık araştırma konusun haline gelmiştir. Elektronörofizyoloji bölümü üniversitelerde yeni yer edinmiş iki yıllık bir bölümdür. Elektronörofizyoloji merkezi sinir sistemi hastalıklarının doktor gözetiminden tedavisi ile ilgili bölümdür. Bu bölüm Erciyes Üniversitesi Halil Bayraktar Sağlık Meslek Yüksekokulu’nda okutulmaktadır. Elektronörofizyoloji teknikerleri özel hastanelerde ve devlet hastanelerinde görev alabilirler. Devlet hastanesinde görev alan elektronörofizyoloji teknikeri maaşı ile özel hastanede çalışan elektronörofizyoloji teknikerinin maaşı birbirinden farklı olacaktır. Devlet hastanelerinde çalışmak için KPSS’ye girmek ve yeterli puan almak gerekmektedir. Elektronörofizyoloji teknikerlerinin kullanmayı bilmesi gereken aletler vardır. Teknolojiyle fazlaca iç içe olan bir bölümdür. Elektroensefalografi çekmek, Polisomnografi aletini kullanmak, basit sinir sistemi aletlerini kullanmak elektronörofizyoloji teknikerinin görevleri arasındadır. Elektronörofizyoloji teknikeri olmak isteyen kişilerin sabırlı ve hoşgörülü insanlar olmaları gerekmektedir.

Aynı zamanda insanlara yardım etmeyi seven, fizik ve biyoloji alanlarına ilgili ve cihaz kullanımı konusunda meraklı ve bir o kadar da dikkatli olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Elektronörofizyoloji Maaşları

Aktif Maaş

2510 TL (Temmuz 2016)

Verilen Zam

125 TL (%5)

Vergi Dilimi

%20 (Temmuz 2016)

Toplam Ele Geçen

2635 TL (Ocak 2017)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
 1. kürşad zülfikar dedi ki:

  teşekkürler, tavsiye ederim.

  1. Maaşı dedi ki:

   Selamlar,

   Biz teşekkür ederiz.

   Saygılar…

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap