ETİ MADEN Mühendis – Tekniker – İşçi Maaşları

ETİ MADEN Mühendis – Tekniker – İşçi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Eti maden işletmeleri genel müdürlüğü maaşları bilgisini konumuzdan öğrenebilirsiniz. Türkiye’de bor mineralleri ve türevlerini üreten, KİT kurumdur. 1934 yılında kurulan kurum şu anda ülkemizin en iyi kurumları arasındadır. Burada çalışan işçi ve memurlar gerçek anlamda çok şanslıdır. 31 Temmuz 2016 tarihi itibariyle 4110 personel çalışmaktadır. Bunlar içerisinde memur, işçi ve sözleşme personeller yer almaktadır. Yoğunluk taşradadır. Mühendis, memur, teknisyen, tekniker, kimyager, büro memuru gibi bir çok kadro bulunmaktadır. Eti maden maaş bordrosu aşağıda verilmiştir. Bu kurumda işe başlamak için ÖSYM tarafından (merkezi atama) ve işkur (işçi alımı) ile yapılmaktadır.

ETİ MADEN Maaşları Ne Kadar ?

Kurumun içerisinde en yaygın olarak faaliyet gösteren işçi, mühendis, teknikerler hakkında bilgi aktarımı sağlayacağız. Eti maden mühendis maaşları 3000 TL civarındadır. Bu maaş üzerine ekstra olarak vardiya tazminatı + dil tazminatı ve ikramiyeler eklenmektedir. Yaklaşık olarak 4000 TL civarındadır. Eti maden işçi maaşları ne kadar der iseniz, 2200 TL ile 2500 TL arasında çıplak maaş vardır. Bu maaşın üzerine ikramiyeler eklenmektedir. Eti maden tekniker maaşları ise kurum içi işçi maaşları ile aynıdır. Çünkü işçilerin statüsü tekniker, teknisyen ve mühendis olarak geçmektedir.

Aynı anlamda eti maden daimi işçi maaşları yer almaktadır. Eti maden maaş skalası çok farklıdır. Ortalama 2000 TL ile 4000 TL’dir. En düşük aylık ücret alan teknisyen, işçi, büro memurları olurken, en yüksek maaş ise uzmanlar, baş mühendislerdir. (Müdür seviyesi hariçtir.)

Eti maden kırka işçi maaşları, yukarı bahsettiğimiz ücretleri almaktadır. İşçiler, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesinde ki Kırka beldesinde yer alan Kırka Bor İşletmesi de çalışmaktadır.

Aşağıdaki eti maden kadrosu ve aylık maaşları verilmiştir.

Eti Maden memur maaşları – Memurların aylık 2750 TL maaşı vardır. Daha güncel bilgiler için konunun tamamını okuyunuz.

Eskişehir Eti Maden işçi maaşları – yukarıda bilgisi verilmiştir.

Eti Maden kimyager maaşları – Tekniker maaşları ile aynıdır. Bilgisi verilmiştir.

Eti Maden kimya mühendisi maaşları – Kurum içi elektrik veya kimya mühendisi diye bir ayrım yapılmaz. (Maaş konusunda) Yukarıda maaşlar verilmiştir.Farklılık sadece eğitimde olur.(Yüksek lisans, dil tazminat gibi ek ödemeler vardır.)

Eti Maden uzman maaşları – Memur maaşlarına yakın almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Maaşları başlıklı makalemizde tki avukat maaşları, tki daimi işçi maaşları ve tki maaş bordrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. HÜSEYİN dedi ki:

    ETİ MADEN İŞÇİSİ ÇIPLAK MAAŞI YAZMIŞINIZ İKRAMİYELER+ MESAİ İLE TOPLAM NE KADAR ALIYORLAR. BİLGİSİ OLAN VARSA YAZSIN ARKADAŞLAR

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap