FTR Maaşları Ne Kadar

FTR Maaşları Ne Kadar

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İş olanakları son derece fazla olan FTR mezunlarının ne kadar maaş aldıkları herkes tarafında merak edilmektedir. FTR mezunluları için devlete atanmanın maaşlardaki artış için son derece önemli olduğunu vurgulamakta fayda var. İlk olarak FTR okumak isteyenlerin FTR maaşları ve FTR hakkında diğer merak ettiği konulara değinelim. FTR açılımına bakıldığında fizik tedavi ve rehabilitasyon olduğunu görmekteyiz. Yani tıbbı açıdan son derece önemli bir meslek gurubu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dört yıllık lisans programını tamamlamalı ardından mesleğinizde maaşınızın yüksek olmasını temenni ediyorsanız devlette atanmanın yolunu bulmanız şarttır. Özellerde çalışan FTR mezunları ile devlette atanmış olanların maaşları arasında uçurum olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Fiziksel bazı aktivitelerini yapmakta zorluk yaşayan hastaların hayata kazandırılması için büyük rol sahibi olan FTR mezunları profesyonel sağlık çalışanları içinde değerlendirilmektedir. Tıbbı eğitime ağrılık veren FTR bölümünden mezun olduğunuzda iş bulma olanaklarınızın da son derece yüksek olduğun belirtmekte de fayda var. FTR maaşları ise çalışanların başarısı iğe doğru orantılı bir artış içindedir. FTR 2016 maaşlarının diğer sağlık personellerine verilen enflasyon zammının yüksekliği ile dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

FTR Maaşları Ne Kadar

Aktif Maaş

2656 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

156 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

2815 (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap