Gazeteci Maaşları

Gazeteci Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Gündemden haber alabilmemiz gazete ile mümkündür. Gazetecilerin sağlıklı haber yapabilmekler gazeteciler ile mümkün olup gazeteci maaşları herkes tarafından merak edilen konarlın içinde yer almaktadır. Araştırmacı ruh yapısına sahip bireylerin gazetecikte başarıyı kısa sürede yakalayarak herkes tarafından tanınması sağabilmekte bunun için de araştırmayı sevmenin yanında atılgan ve çalışkan bir yapıya sahip olmak oldukça önemlidir. Gazeteci maaşına bakıldığında yapılan haberin içeriği ve önemlilik sırasında ne derecede olduğunu gözetilmesini yanında gazetecinin çalışkanlığına da bakılmaktadır. Yani gazeteci maaşları ne kadar sorusunun kesin bir yanıtı olmamakla birlikte bu miktarın çalışanın proformasına bağlı değişiklikler gösterdiği bilinmektedir. Gazeteci pratik ve zeki olduğu süre içinde başarılı performansı sayesinde herkes tarafından dikkat çekmeyi başaracak ve kısa süre adını ülke genelinde duyuracaktır. Her meslekte olduğu gibi gazetecilikte de maaşın dolgun olmasını isteyenlerin işinde son derece başarılı olması gerekmekte ve kurnaz davranışlarının yanında olayların çarpıtılmadan yansıtılmasını gerektiği bilmesi son derece önemlidir. Bunun için maaşı dolgun bir gazeteci olmak istiyorsanız işinizde başarılı olmayı hedefleyin.

Bir önceki yazımız olan Aşçı Maaşları başlıklı makalemizde aşçı maaş, aşçı maaşı ve aşçı maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Orta düzeyli firmada görev yapan en düşük gazeteci maaşıdır. AGİ eklenmiştir.

Gazeteci Maaşları

Aktif Maaş

2175 (Ocak 2016)

Verilen Zam

109 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2284 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap