İngilizce Öğretmeni Maaşları

İngilizce Öğretmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İngilizce eğitim son derece önemlidir. İngilizcenin bu denli önemli olduğu bir dünyada İngilizce öğretmen maaşlarını ne kadar olduğu ebetteki merak edilecek konuların başında yer alacak ve dil alanında kendini geliştirmek isteyen İngilizce öğretmen adaylarının en çok ilgilendiği konuların başında İngilizce öğretmen maaşları yer alıyor. Her meslekte olduğu gibi İngilizce öğretmenliğinde de asıl dikkat edilmesi gereken unsurların başında mesleği ne denli sevebileceği ve onunla hayatının yeri kalanını paylaşacağını bilerek bu yola adım atması gerektiği bilmesi yer alıyor. İngilizce öğretimi yanı kısacası aşka bir dilin diğer bireyleri aktarılması son derece plan ve program gerektirmekle berber aynı zamanda profesyonelliği de bünyesinde barındırması gereken meslek grupları içinde yer almaktadır. Bu anlamda İngilizce öğretmen maaşı diğer branşlara nazaran bir tık önde olmalı ders saatlerinin ücretleri bir tık artırılmalıdır. Yeni bir dil yeni bir insan demek olduğunda yeni neslin yeni bireyler oluşturulması adına son derece gerekli olan İngilizce eğitime oldukça önem vermeleri gerekmektedir. Bu önemin ise önce ailelere kazandırılması oldukça gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Beden Öğretmeni Maaşları başlıklı makalemizde beden eğitimi öğretmen maaşı ne kadar, beden eğitimi öğretmen maaşları ve beden eğitimi öğretmeni maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Göreve yeni başlayan 9/1 derecesine sahip öğretmen maaşıdır. Asgari geçim indirimi eklenmiştir. Bekar 123.5 TL

İngilizce Öğretmeni Maaşları

Aktif Maaş

2.321 TL (Temmuz 2015)

Verilen Zam

133,96 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2455 TL (Ocak 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap