İş Operatörü Maaşları

İş Operatörü Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İş makineleri ile yakından ilgilenen meslek gurupları içinde operatörler karşımıza çıkmaktadır. Operatör maaşları ne kadar sorusu iş makineleri ile yakından ilgisi olanlardan en çok aldığımız sorular içinde karşımıza çıkmaktadır. Operatörler son zamanların en çok dikkatin çeken meslek gurupları içinde karşımıza çıkmaktadır. Bunun en önemli nedenleri arasında ise gelişen teknoloji ile insana gücünün yerini makinelere bırakmış olmasıdır. Teknolojinin gelişmesiyle her işin makineler ile birlikte yapılıyor olması onarlı kullanacak ve denetleyecek profesyonel kişilerin yetiştirilmesini beraberinde getirmiştir. İş makilerin denetlenmesi ve çalışımını kontrol edilmesi işlerin aksaksız bir şekilde sürdürülebilmesi adına son derece önemlidir. Bu anlamda karşımıza çıkan operatörler ise gelişen teknoloji ile birlikte en çok ihtiyaç duyulan meslek gurupları içinde yer almıştır. Operatör maaşları ne kadar sorusu da iş makinelerinin işlem görebilmesi için bu denli önemli bir görevi üstlenen meslek gurubu adına kaçınılmaz olmuştur. İş makinelerinin düzenli bir şekilde çalışması için operatörlere ihtiyaç duyulduğundan bahsetmiştik. Şimdi 2016 operatör maaşları hakkında merak ettiğiniz sorularını bizler ile paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zooteknist Maaşları başlıklı makalemizde zootekni bölümü maaşları, zootekni mühendisliği maaşları ve zooteknist maaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

İş Operatörü Maaşları

Aktif Maaş

1965 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

99 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2064 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap