Kameraman Maaşları

Kameraman Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Düğünlerin, doğum günlerinin ve diğer özel günlerin ölümsüzleştirilmesinden sorumlu kişiler olarak kameramanlar toplumumuzda ayrı bir yere sahiptir. Yoğun iş temposu ve yorgunluğun sonucunda kameraman maaşları ne kadar sorusu ise herkes tarafından merak edilmektedir. Kameramanlık için ilk yapılması gereken iyi bir çekim eğitiminin alınmasıdır. Bu eğitim gerek okullarda eğitim görevlileri tarafından verilebildiği gibi diğer öğreticiler tarafından da karşılanabilmektedir. Kameraman maaşları hakkında kesin bir bilgi vermenin doğru olmayacağın belirtmek isteriz. Çünkü kameramanlar genellikle özel sektörlerde ve kendi belirledikleri çalışma saatleri ile çalışmaktadır. Çalışma saatleri ne kadar fazla olursa kameraman maaşları da ona paralel olarak artış gösterecektir. Yalnız kameramanlık da kendini geliştirme ve alnında uzmanlaşma son derece önemlidir. Başarılı bir kameramanın maaşının dolgun ve yüksek olacağı akıllardan çıkarılmamalıdır. Kameraman maaşları 2016 yılında diğer yıllardan farklı olarak yüksek zam oranı ile dikkat çekmiştir. Çekim sırasında olayların her anını kaçırmadan profesyonel bir şekilde kayıt altına alan kameramanlar hızlı ve pratik olmalıdır. Gündemde de sıklıkla karşıladığımız kameramanlar donanımlarından ödün vermemeli ve bu konuda kendini geliştirmelidir.

Bir önceki yazımız olan Çağrı Merkezi Maaşları başlıklı makalemizde assist çağrı merkezi maaşları, avea çağrı merkezi maaşları ve çağrı merkezi takım lideri maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

En düşük kameraman maaşıdır.

Kameraman Maaşları

Aktif Maaş

2150 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

107 TL (%5)

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

2257 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap