Kurban Bayramından Önce Maaşlar Ödenecek Mi?

Kurban Bayramından Önce Maaşlar Ödenecek Mi?

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Milyonlarca memur ve emeklinin gözü kulağı bu haberde. Peki detaylar nedir ? Bildiği üzere kurban bayramı 12 Eylül 2016 Pazartesi günüdür. Bayram tatilin gelmesine sayılı günler kala, vatandaşlar tatil planlarını yaptılar. Kimileri memleketlerin tatile geçirmeyi planlarken, kimileri ise tatil beldelerini tercih ediyor. Tabi bayramın doğası olarak bazı masraflar ekstra çıkabiliyor. Kurban bayramının maaşlardan önce olması, maaşların önce yatabileceği söylentilerini çıkardı. Geçtiğimiz günlerde başbakan müjdeyi verdi. Buna göre kurban bayramında maaşlar ödenecek. İşte maaşların hakkında diğer tüm detaylar…

Kurban Bayramından Önce Memur Maaşları

2016 Kurban Bayramından önce maaşların ödenmesi durumu hakkında bilgiler gelmeye başladı. Emekli maaşları ve memurların aylık ücretlerinin ne zaman yatacağı kararlaştı. Kamu kurumda çalışan memur ve işçiler ile SGK ve Bağ-Kur emeklilerinin aylıkları 08-09 Eylül 2016 tarihinde hesaplara yatacak. Böylece bayram öncesi çalışanlar ve emekliler rahat bir nefes alacaklar.

Bir önceki yazımız olan Özel Sektör İşçi Hakları ve Maaşları başlıklı makalemizde özel sektör işçi çalışma saatleri, özel sektör işçi ikramiyeleri ve özel sektör işçi maaşları ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap