Lojistik Maaşları

Lojistik Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Geleceğin en parlak meslek gurubu olarak karşımıza çıkan lojistik, maaşları ile de oldukça konuşulacağa benziyor. Lojistik alanına yönelmek isteyen gençlerin meslek seçiminde son derece doğru bir karar verdiklerini belirtmek isteriz. Türkiye’de belli başlı meslek guruplarını yanında geleceği parlak olan ve genç atılımcıların iyi noktalara gelebileceği bir meslek olan lojistik, son zamanlarda en çok ilgi duyulan meslekler arasında karşımıza çıkıyor. Ülkemizde lojistik kapsamındaki yatırımlar son zamanlarda hızla artmış ve gerek özel gerekse devlet üniversitelerinde lojistik bölümlerine ağırlık verilmeye başlanmıştır. Sanayini gelişmesiyle birlikte üretim artmış ve üretimin lojistikle desteklenmesi vazgeçilmez bir hal almıştır. Lojistik olmak için en az ön lisans düzeyinde bir eğitim almış olmanız gerekmektedir. Dünyada lojistik sektörü son yıllarda hızla gelişmiş ve yeni elemanlara olan ihtiyaç her geçen gün artmıştır. Lojistik maaşları hakkında kesin bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Çünkü çalışma ortamı ve bireyin atılımcılığı maaşlara yansımakta 7 bin liradan tutunda 3 bin liraya kadar değişen maaş miktarları ortaya çıkmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kameraman Maaşları başlıklı makalemizde kameraman kadrosu maaşları, kameraman memur maaşları ve trt kameraman maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Lojistik sistemin çalışan en düşük personel maaşıdır.

Lojistik Maaşları

Aktif Maaş

2199 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

110 TL (%5)

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

2309 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap