Memur Maaşları Bayramdan Önce Yatacak Mı 2016

Memur Maaşları Bayramdan Önce Yatacak Mı 2016

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı 2016 yılına ait en çok merak edilen soruların başında geliyor. Konuya en net Başbakan Binali Yıldırım’dan geldi. Buna göre Kurban bayramından önce maaşlar yatması netleşti. 08 – 09 Eylül 2016 tarihinde maaşlar hesaba yatacak. Ayrıca hesap numarası tek rakam ile başlayan personelin personelin 08 Eylül 2016 tarihinde maaş ödemesi ve hesap numarası çift ile başlayan personelin 09 Eylül 2016 tarihinde maaş ödemeleri yapılacaktır. Maaşlar bayram öncesi ödenecek mi sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Peki hangi personelin ödemesi yapılacak, emekliler dahil mi ? Detaylar haberimizde.

Bayram Öncesi Maaşlar Yatacak Mı ?

Kurban bayramın 2016 öncesi maaşların ödemesi talimatını Başbakan Binali Yıldırım’dan 9 günlük bayram müjdesi de geldi. Hem maaşların ödeme tarihleri yaklaşık 7 gün erkene alındı. Hemde tatil süresi 9 güne çıkartıldı. Kurban bayramını ailelerinin yanında geçirmek isteyenler için güzel bir fırsat sunuldu. Peki maaşını hangi kişiler alacak ? Memur emeklileri maaşlarını bayram öncesi alacak mıözürlü maaşları bayram öncesi verilecek mi DETAYLARA DEVAM…

Tüm yanıtları konumuzun ilk başında anlattık. Emekliler dahil tüm kamu çalışanlarının maaşları 08 – 09 Eylül 2016 tarihleri arasında ödenecektir.

Bir önceki yazımız olan Dul - Yetim - Muhtaçlık Maaşı Ne Kadar başlıklı makalemizde yetim maaşı, yetim maaşı başvuru ve yetim maaşı ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap