Mobilya Öğretmeni Maaşları

Mobilya Öğretmeni Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Meslek liselerin en gözde bölümleri arasında mobilya yer almaktadır. Mobilya öğretmeni maaşları ise en çok merak edilen konular arasında karşımıza çıkıyor. Marangozluk bir eğitimi yaratma sanatı olarak dikkatleri çekiyor. Mobilya ve dekorasyon bölümünde karşımıza çıkan eğitimcilerdendir. Mobilya ve dekorasyon son derece dikkat gerektiren mesleki bölümlerdendir. Bölümlerde okutulan derseler öğrencilerin el becerilerini artıcı özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Mobilya öğretmeni ise öğrencilerin yeni dekorlar oluşturabilmesi için en önemli yol gösterici olarak rol oynar. Öğrenci eğitiminde bu denli öneme sahip olan mesleki öğretmenler maaşlarındaki farklıklarla dikkatimizi çekmektedir. Mobilya öğretmeni maaşları 2016 yılına gelindiğinde %5 lik zam ile karşımıza çıkmış ve bu zammın büyük oranın seçim sebebiyle yapıldığı söylentileri ile dikkat çekmektedir. Mobilya öğretmeni maaşı eğitimcinin hizmet yılı ile doğru orantılıdır. Hizmet yılı artan öğretmenlerin maaşlarında da bir artış söz konusudur. Mobilya öğretmeni maaşları evli ve çocuklu olan eğitimcilerde bekarlara oranla daha yüksek olacaktır. Çocuk sayısı arttıkça maaş miktarı da artış gösterecek ve öğretmenin net maaşı ortaya çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Lise Öğretmeni Maaşları başlıklı makalemizde lise öğretmen maaşı ne kadar, lise öğretmenler maaş karşılığı kaç saat derse girer ve meslek lisesi öğretmeni maaşı ne kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Mobilya Öğretmeni Maaşları

Aktif Maaş

2862 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

143 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3005 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap