Müdür Yardımcısı Maaşları

Müdür Yardımcısı Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Okul yöneticileri kapsamında karşımıza çıkan müdür yardımcıları, idari işlerden sorumlu müdüre yarımcı olmakla görevlendirilmiştir. Müdür yardımcısı olmak için öncelikle milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlarda öğretmenlik yapıyor olmanız gerekmektedir. Öğretmenlerin gelebilecekleri en yüksek konumlardan biri olan müdür yardımcılığı için çeşitli sınavlar düzenlenmekte ve bu sınavlardaki başarı ile müdür yardımcılığı açıkları kapatılmaktadır. Ülkemizde okul idareciliği açıklarının fazla olması ve yeni eğitim kurumlarının açılmasıyla bu açıklığın giderek arttığını söylemek mümkün olacaktır. Müdür yardımcısı maaşları eğitimcinin çalışma saatlerine bağlı olarak değişilmektedir. Okul idarecileri maaşlarında bir artışın olmasın talep ettiklerinde ek derslere girmekte ve ders başına ücret almaktadırlar. Okul müdürlerinde olduğu gibi müdür yardımcılarında da haftalık ek ders saati sınırlandırılmıştır. Asılında eğitimci olmalarına karşılık okul idareciliği üstelenen müdür yardımcılarını ek ders saatlerinin az olması asıl görevine yoğunlaşması açısından gereklidir. Müdür yardımcısı maaşları 2016 yılını gerekli enflasyon zammına tabii tutulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Psikoloji Öğretmeni Maaşları başlıklı makalemizde psikoloji bölümü maaşları, psikoloji maaş ve psikoloji maaş durumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Yer alan maaş bilgisi ortalama maaşıdır. Ek ders hariçtir.

Müdür Yardımcısı Maaşları

Aktif Maaş

2598 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

130 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2728 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap