Muhasebeci Maaşları

Muhasebeci Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Muhasebecilerin çalışma olanakları son derece geniştir. Muhasebeciye hem özel sektöründe hem de devlet kurumun ihtiyacı oldukça büyüktür. Muhasebeciler özel bir eğitimin ardından görev başı yapar. Çalıştıkları kurum altında bütçe, gelir ve giderlerin kayıt altına alınmasından sorumlu kişiler olarak çalışmaktadırlar. Muhasebeci maaşları ise çalışma olanakları ve saatlerine bağlı olarak değişmektedir. Muhasebeciler kurum altında çalışabildikleri gibi bireysel de çalışmalarını sürdürebilmektedirler. Muhasebeci maaşları 2016 yılında çalışan kurum, evlilik ve çocuk sayısına göre farklılıklar gösterecek şekilde düzenlenmiştir. Devlet kurumlarında çalışan muhasebecilerin üç aşağı beş yukarı maaş miktarları bellidir. Devlet kurumlarında çalışan muhasebeci maaşları 2500 Türk lirası çıvarında olmaktadır. Özel kurumlarda görev yapan muhasebeler için durum biraz farklıdır. Yeri geldiğinde devlet kurumlarında daha yüksek, bazı zamanlarda ise daha düşük maaş miktarları ile karşılaşılmaktadır. Bunun üzerine özel sektörde görev alan muhasebeci maaşının iniş çıkışlarının olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bağımsız çalışan muhasebeciler ise serbest görev yapanlar ve ay sonunda kazançları genelde kuruma bağlı olan muhasebecilerden daha yüksek olur.

Bir önceki yazımız olan Lojistik Maaşları başlıklı makalemizde lojistik asistanı maaşı, lojistik elemanı maaşları ve lojistik operasyon eleman maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Muhasebeci Maaşları

Aktif Maaş

1985 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

99 TL (%5)

Vergi Dilimi

-

Toplam Ele Geçen

2084 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap