Odrometrist Maaşları

Odrometrist Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Kulak burun boğaz anlamında hizmet veren sağlık personeline verilen genel isim odyometrisittir. Odyemetrisit maaşları ne kadar soruları ise bu mesleğe ilgi duyan gençlerin en çok merak ettiği sorular içinde yer almaktadır. Geleceğini sağlık alanında şekillendirmek isteyen bireyler meslek araştırmasına koyduğunda ilk dikkate aldıkları şeyin hiç şüphesiz maaşlar olduğunu söyleme yanlış olmaz. Meslek seçiminde mesleki yatkınlığını yanında maaşlarında önemli bir etken olması olmak istediğiniz meslekte deneyimli kişilerden maaşlar hakkında bilgi almanız gerektirecektir. Olmak istediğiniz meslek gurubundaki kişilere ulaşmanızın zor olduğunu düşünerek bizler sizin için odyometrisitler arasında bir anket çalışması düzenlemiş bulunmaktayız. Bu anket çalışmasında yapmış oldukları mesleğin sonucunda aldıkların maaşların ne deneli olduğunu anlamaya ve odyemetrsitlerin maaşları hakkında genel bilgi sahibi olmaya çalıştık. Odyemetrisit maaşı adına yapılan çalışmada çalışanların maaşlarında son derece memnun oldukların dile getirmeleri 2016 yılına odyemetsitlere yapılan zammın tatmin edici, olduğunu anlamamız için yeterli olmuştur. Odyometrisitler arasında ise gelecek yıl ki zamların ne kadar olacağı soruları merak edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Odrometrist Maaşları

Aktif Maaş

2508 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

125 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2633 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap