Odyometri Maaşları

Odyometri Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Sağlık alanında karşımıza çıkan odyometri son zamanların en çok ilgi duyulan meslek gurupları içinde yer almaktadır. Odyometri maaşları ne kadar sorusu ise ilginin bu denli fazla olduğu bir mesleki gurup için beklediğimiz sorular içindedir. Meslek gurupları adına yapılan çalışmalarda genç kitlenin bir mesleğe atılmadan önce o meslek adına belli başlı bir araştırma yapıyor olduğu ve bu araştırmalar içinde de en çok merak edeplen konunuzu mesleki maaşlar olduğu sağlamıştır. Odyometri denildiğinde işitme sorunlarını göz edildiği ev konudaki çalışmaları ile işitme sağlığı açısında son derece önemli olan bir sağlık personelli akıllara gelmektedir. İşitme sağlığın bu denli önemli olduğunun üzerinde duracak olursak bu sağlığın korunması ve tedavisi için de elinde ne geleni yapan mesleki gurubun da öneminde bahsetmek gerekecektir. Odyometri maaşları sağlık alanı içinde en çok merak edilen konular kapsamında bize ilettiğiniz soruların değerlendirilmesi üzerine çalışma yapılacak bir konu olarak karşımıza çıkmıştır. Odyometri maaşı 2016 yılında ne kadar bir zam ile karşılaştı soruları da sıkça karşılaşan sorular içindedir.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Odyometri Maaşları

Aktif Maaş

2405 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

120 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2525 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap