Optisyen Maaşları

Optisyen Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Göz ile ilgili çalışmalar yapan sağlık personeli Optisyen olarak adlandırılmaktadır. Optisyen maaşı hakkında bizlere iletilen soruların yanıt bulması adına düzenlemiş olduğumuz makalemizde sizin sorularınızı esas almaya çalıştık. Bu soruların başında Optisyen maaşları ne kadar sorunu öncelik vermemizdeki amaç yoğunluğun en fazla olduğu soruların başında gelmesinde kaynaklanmaktadır. Optisyen maaşı diğer sağlık çalışanlarında daha farklı olarak ele alınmaktadır ki bunun nedenleri araştırıldığında göz ve yapısının sın derece karışık ve geniş bilgi gerektiren bir organ olması başlıca nedenler arasındadır. Göz yapısı gereği vücudun en karmaşık organlarının başında yer alıyor. Yapısının inceleyerek sağlığının korunması adına çalışmalarda bulunan optisyenlerin bu iş karşılığında ne kadar maaş aldıklarını merak edilmesi de son derece normaldir. Ayrıca göz sağlığını korunması adına oldukça başarılı çalışmalarda bulunan ve kendini sürekli geliştirmeye çalışan optisyenlerin de maaşlarında diğerlerine göre farklıklar olacağı unutulmamalıdır. Optisyen maaşları ne kadar sorusuna net bir açıklama yapmanın doğru olmayacağını düşünerek Optisyen maaşlarındaki farklıkları aşağıdaki tabloda sizle ile paylaştık.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Optisyen Maaşları

Aktif Maaş

2342 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

117 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2459 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap