Optisyenlik Maaşları

Optisyenlik Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Göz sağlığının korunması son derece önemlidir. Bu sağlığın korunması ve göz hastalıklarının tedavisinde karşımıza çıkan optisyenler ne kadar maaş alır sorularınızın bu makale ile yanıt bulacağından emin olabilirsiniz. Yapılan araştırmada insan vücut yapıları içinde en karmaşık yapının göz olduğu anlaşımlı ev göz sağlığının ayrı olarak ele alınması gerektiği düşünceleri optisyenlerin ortaya çıktığını söylemek oldukça mümkün. Obtisyen maaşı denildiğinde herkesin farklı bir görüş öne sürdüğünün farkındayız. Sağlık çalışanları içinde olduğu gibi obtisyenler de de maaşlar arasındaki tutarsızlık asıl maaş miktarının kaç olduğu hakkındaki soruları berberinde getirmektedir. Aklınızda yer edinene Optisyenlik maaşları için hazırlamış olduğumuz anket çalışmaları ile kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. Çeşitli şehirlerde yaşanan ve mesleğe atılma yılları birbirinden farklı olan optisyenler arasında yapılan anket çalışmaları sonucu maaşların çalışanların hastane ve çalışama sürelerine göre farklılık gösterdiği sonucuna varılmıştır. Obtisyen maaşları ne kadar sorunun kesin bir cevabı olmaksızın ortalama bir değer ulaşmak için sitemizin ilerleyen sayfalarına göz atınız.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Optisyenlik Maaşları

Aktif Maaş

2342 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

117 TL (%5)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2459 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap