Ortodontist Maaşları

Ortodontist Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Diş tellerinin yapımı ile uğraşan diş hekim ortodontist olarak adlandırılmaktadır. Ortodontist maaşları ise diş hekimliği daları arasında en çok merak edilen konular içinde karşımıza çıkıyor. Ortodontist, dişlerde oluşan yapısal bozuklarının düzeltilmesi ve bunun için uygulanacak tel tedavisinin komplikasyonsuz bir şekilde başarı ile sonlanmasını sağlamaktadır. Diş hekimi denildiğinde bunlarında kendi içinde bölümlere ayrıldığını biliyorsunuzdur. Ortodontist sadece dişin şekil bozuklarının tedavisinde görev almamakla birlikte diş ile birlikte çene ve çene bozuklarının tedavisini de üstlenmektedir. Yapılan araştırmalara göre nesil ilerledikçe oluşan dişi bozuklukları da artış göstermiş ve ileri ki nesillerde ortodontiste olan ihtiyacın gittikçe artacağı vurgusunda bulunulmuştur. Hal böyle olunca geleceğin mesleklerini araştıran gençler listelerine ortodontistleri de ekleyecektir. Ortodontist maaşı ne kadar sorusu ise son zamanlarda en çok karşılaştığımız ve yanıtında zorlandığımız sorular içinde yer alacaktır. Ortodontist maaşı ortalama değerleri ise bir sonraki sayfamızda karşınıza çıkacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey sayfamızda ortodontist maaşları hakkında yapılan yeni çalışmaları özenle takip etmeniz olacaktır. Ortodontist maaşları 2016 hakkında merak ettiğini bütün soruların yanıtı bize saklı.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Ortodontist Maaşları

Aktif Maaş

2,598 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

155 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

2753 TL (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap