Pedagog Maaşları

Pedagog Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Pedolog çocuk gelişimi hakkında geniş bilgi sahibi olan ve çocuklarla ilgili karşılaşılan sorunlarda ilk olarak danışılması gereken meslek gurubudur. Çocuk davranışları ve ilgi alnı farklılığı ile eğitiminde son derece dikkat edilmesi gereken yaş kesimidir. Ülkemiz adına sağlıklı ve çalışkan bireylerin yetiştirilmesi çocuk psikolojisinin tam olarak anlaşılması ile mümkündür. Davranışları gereği çocuklar anlaşılması zordur ve eğitimi son derece dikkat gerektirir. Çocuk psikolojisinin anlaşılası son derece dikkat gerektirmektedir. Her ne kadar aynı dünya yaşıyor olsak da çocukların iç dünyaları yetişkinlerden farklıdır. Pedolog maaşları ise son zamanlarda çocuk psikolojinin değişmesi ile artış göstermiştir. Eski zamanın çocuklarından farklı olarak şimdiki zamanda çocukların psikolojik destek sağlayabileceği mesleki guruba olan ihtiyacı artmıştır. Bu gurupların başında pedologlar gelmektedir. Pedolog maaşı 2016 yılına gelindiğinde çocuk psikolojine verilen önemin artmasına bağlı olarak artış göstermiştir. Yarınların geleceği çocuklar ve çocukların psikolojini destekleyen pedologlar geleceğin parlak meslek gurupları içerinde yer alıyor,

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

En düşük Pedagog maaşıdır.

Pedagog Maaşları

Aktif Maaş

2598 TL

Verilen Zam

155 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

2783 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  
  1. Volkan Türk dedi ki:

    maaşlar çok az

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap