Profesör Maaşları

Profesör Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Ülke genelinde en çok maaş alan meslek gurupları arasında profesörler yer almaktadır. Profesörler yüksek öğretim kurumlarında eğitimden sorumlu bireyler olarak karşımıza çıkıyor. Profesör maaşları ise günümüzden merak edilmekte ve sizlerden en çok soru aldığımız mesleki gurubu profesörler oluşturmaktadır. Profesör maaşını merak eden kişilerin bir kısmının bu meslek üzerinden planlarının olduğu bazıların ise meraktan öteye geçmediği saptanmıştır. Profesörler maaşları 2016 yılı hakkında yapılan anket çalışmaları sonucu profesörlerin maaşlarından memnun oldukları ve mesleki kariyerlerindeki yükselişe karşı eğimleri dikkat çekmiştir. Profesörleri daha çok yüksek lisans çalışmalarında görmekteyiz. Lisans öğrencilerine ders vermenin yanında daha çok yüksek lisan öğrencilerinin eğitimlerinden sorumlu bireyler olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Profesör olmak günümüz şartlarında sanıldığı kadar kolay değildir. Bunun için eğitim hayatınız boyunca sizden beklenen başarı ve öz güveni sergilemiş olmanız gerekmektedir. Profesör maaşları ne kadar sorusunu yanıtı olarak aşağıdaki tabloda sizler için hazırladığımız hizmet durumuna göre maaşlarındaki artış tablosundan faydalanabilirsiniz. Profesör maaşları hakkına merak ettiğiniz bütün soruların yanıtı bizde saklı. Maaşlar hakkındaki gelişmelerden her an haberdar olmak için bizi takip edin.

Bir önceki yazımız olan Okutman Maaşları başlıklı makalemizde doğuda okutman maaşları, okutman maaşları artacak mı ve okutman ne kadar maaş alır hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Profesör Maaşları

Aktif Maaş

4286 TL

Verilen Zam

257 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

4543 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap