Psikoloji Maaşları

Psikoloji Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

İnsan psikoloji ile yakından ilgilenen meslek guruplarının başında psikologlar yer almaktadır. Psikolog maaşları 2016 yılında en çok merak edilen soruların içinde yer alıyor. Psikologlar insan sağlığı için oldukça önemlidir. Bireyler arasında ki iletişim sıkıntısında tutunda diğer sorunlarında da çözüme ulaşması adına son derece gerekli olan psikologlar, her bireyin zaman zaman başvurması gereken kişiler arasında karşımıza çıkıyor. Sorunların konuşarak çözüme ulaşması adına önemli bir konumda yer alan psikologlar verdikleri hizmet karşılığında ne danışan kişiler ile paralellik göstermediğini söylemek mümkün. İnsan psikolojisi son derece karmaşık ve bir o kadar da anlaşılması zor bir konu olması gereği, psikologlar bu hizmeti verebilmek adına son derece profesyonel bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Psikolog maaşları devlet ev özelde çalışmalar olmak üzere iki gurupta incelenmektedir. Alanında başarılı olan bir psikologun bu meslekte kısa sürede yükseleceği ve maaşının buna paralele olarak artacağını belirtmek ister. Psikolog maaşları 2016 yılında gerekli enflasyon zammın ile de gündeme gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Psikoloji Maaşları

Aktif Maaş

2897 TL (Ocak 2016)

Verilen Zam

173 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 (Ocak 2016)

Toplam Ele Geçen

3070 (Temmuz 2016)

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap