Radyoterapi Maaşları

Radyoterapi Maaşları

Türkiye'nin en büyük maaş sitesidir. Güncel bilgiler için sitemizi sürekli takip ediniz.

Radyoterapi bölümü iş imanları açısında oldukça geniştir. Radyoterapi bölümünde eğitimi tamamlamış olma bireyler radyoterapist olarak adlandırılmaktadır. Sağlık personellerine olan ihtiyacın artması radyoterapist alımlarını da ciddi anlamda artırmıştır. Radyoterapi maaşı belirlenmesinde ilk etmen çalışma saatlerini hesaplanması olacaktır. Yeni işe başlamış bir radyoterapistin ortama çalışma süresi devlet memurlarının çalışma sürelerine parelilik göstermektedir. Radyoterapi maaşları belirlenmesinde önemli olan diğer nokta ise çalışılan kurum ve kurumdan gelen döner sermaye rakamıdır. Devlet hastanelerinde olduğu gibi özellerde de rahatlıkla iş bulma imkânına sahip olan radyoterapistler günümüzde en çok tercih edilen sağlık personeli gurupları içinde yer alıyor.  Kanser hastalarında uygulanan radyoterapi ve kemoterapilerin bakımdan sorumlu olan radyoterapistlerin çalışma saatleri bulundukları kurumlara göre değişiklik gösterecektir. Devlet hastanelerinde çalışan radyoterapistlerin maaşları özelde çalışanlara göre daha fazladır. Ancak işinde iyi olan bir radyoterapist özel sektörde de maaşı dolgun bir işi kolaylıkla bulabilir.

Bir önceki yazımız olan Ebe Maaşları başlıklı makalemizde ebe maaşı, Ebe maaşları ve ebe maaşları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Maaş Düzeltme Formu

Yanlış olduğunu düşündüğünüz maaş bilgisi için bu formu kullanınız

Radyoterapi Maaşları

Aktif Maaş

2436 TL

Verilen Zam

146 TL (%6)

Vergi Dilimi

%15 Ocak 2016

Toplam Ele Geçen

2583 TL

Burada verilen maaşların %5'lik sapma payları vardır. Asgari geçim indirim bekar kişiye göre hesaplanmıştır. Hesaplamalarda brüt ücret dikkate alınmamıştır. Vergi dilimi yukarı belirtilmiştir. Kişinin aylık gelirine göre maaşlarda vergi diliminden dolayı ortalama %5 ile %12 arasında civarında bir düşüş yaşanmaktadır. En düşük çalışma grubuna göre hesaplamalar yapılmıştır. Ziyaretçilerin bu noktalara dikkat etmesi gerekmektedir.
Sponsor Bilgiler

Devlet Çalışanları Maaşları
Memur Maaşları   Öğretmen Maaşları   Doktor Maaşları   Polis Maaşları   Akademik Maaşları   Devlet Kurumları Maaşları   Belediye Çalışan Maaşları   Sağlık Çalışan Maaşları   Banka Çalışan Maaşları  
Mesleki Çalışan Maaşları
Mühendis Maaşları   Tekniker Maaşları   Teknisyen Maaşları  
Özel Sektör Maaşları
Özel Güvenlik Maaşları   Market Maaşları   Şoför Maaşları   Genel Meslek Maaşları  
Hayatın İçinden Maaşlar
Emekli Maaşları   Popüler Meslek Maaşları   Üniversite Bölümü Maaşları  
Editörün Tavsiyesi
Haber - E Devlet  Başvurular   Blog yeni   Kamu İş İlanları  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Akıllı Linkler

Bilgi

İnternet sitemizde 2016 - 2017 yıllarına ilişkin net maaş tutarlarını inceleyebilirsiniz. Sorumluluk reddi için lütfen diğer bağlantıları inceleyiniz.

Sosyal Medya

facebook twitter tumblr gplus feed sitemap